S radostí oznamujeme, že naše společnost HEMPINESS se stala výhradním distributorem značky BioAke v České republice. Těšíme se na vzájemnou spolupráci s Ekuberg Pharma a hlavně na to, že Vám můžeme nabídnout mimořádně kvalitní a účinnou kosmetiku, která jistě mnoha ženám pomůže a zlepší jim jejich dny.

Ekuberg Pharma s.r.l. je italská společnost založená na jedinečném rodinném konceptu. Již více než 20 let pracuje v oblasti výzkumu a vývoje, ve výrobě a marketingu kosmetických prostředků a zdravotnických prostředků určených speciálně pro prevenci a osobní péči. Ekuberg Pharma se vyznačuje mladým a velmi dynamickým řízením, je na mezinárodních trzích aktivně přítomna v projektech s vysokým vědeckým potenciálem v různých terapeutických oblastech.

HEMPINESS je akronymem slov konopí (hemp) a štěstí (happiness). Hempiness je příběhem lidí, kteří se rozhodli hledat své štěstí v konopí. Vnímáme konopí jako zcela jedinečnou a úžasnou rostlinu. Žádná jiná nenabízí tolik možností využití.

Kvalita pro nás není jen slovem. Naše produkty jsou BIO certifikované, veganské a bezlepkové. My sami je používáme, známe osobně ty, kdo je vyrábějí a věříme jim.

Tak jako synergicky působí aktivní látky v konopí, chtěli bychom i my využít náš vzájemný potenciál. Máme mnohaleté zkušenosti z prodeje, několikaleté zkušenosti z práce s konopím, nebojíme se tvrdě pracovat a investovat energii do zajímavých projektů. Jsme důvěryhodní a aktivní.

Napsat komentář

Add to cart