BioAke funguje, protože bylo vytvořeno s inovativním přístupem IN & OUT. Pečuje o smíšenou a mastnou pleť a pokožku náchylnou k akné zevnitř i zvenčí a to pouze ve 3 specifických a funkčních krocích.

Přípravky BioAke 3in1 DETOXY a krém Bioake 5in1 obsahují exkluzivní AKEOF KOMPLEX, s víceprvkovou působností, bohatý na přírodní aktivní složky, které účinkují na více frontách a mají dlouhotrvající výsledek.

PROČ 3 KROKY?

Zaměření a účinnost. To je leitmotiv, který nás vede k realizaci 3 kroků BioAke pro vaši každodenní pleťovou péči o pleť, která vám zaručí viditelně jemnější, kompaktnější a hladší pleť bez použití mnoha různých produktů.

KROK Každodenní čištění šetrné pro pokožku

Očistit obličej vhodným a šetrným prostředkem pro váš typ pleti je základní pravidlo (nejen!) pro všechny ženy

KROK 2° Normalizace
S krémem BioAke 5v1 objevíte účinnost 5 produktů, 9 rostlinných extraktů a  akci. Normalizuje tvorbu mazu, poskytuje jemný peeling a zabraňuje tvorbě komedonů, chrání před vnějšími vlivy, zklidňuje a hydratuje pokožku a bojuje proti stárnutí kůže a volným radikálům.

KROK 3° Podpora zevnitř

Proč doplněk stravy? Protože péče nemůže být komplexní, pokud se odehrává pouze na povrchu.
BioAke PLUS, doplněk stravy, je přirozeně bohatý na Omega 3 a Omega 6 esenciální mastné kyseliny v poměru 1: 3, což je optimální vyvážený poměr pro působení uvnitř našeho těla a pro významné zlepšení pohody buněk naší pokožky, také díky přítomnosti antioxidantu vitamínu E.

3 jednoduché kroky a vaše pleť nalezne svou přirozenou krásu!

JAK AKEOF KOMPLEX ÚČINKUJE?

Smíšená a mastná pleť a pokožka náchylná k akné mohou být způsobeny různými faktory, kterým je často obtížné porozumět a tedy působit cíleně a efektivně.

Z tohoto důvodu jsme vyvinuli komplex AKEOF, který působí na pokožku MULTIFACTORIÁLNĚ a GLOBÁLNĚ, díky přítomnosti extraktů přírodního původu ze semínek Vitis vinifera (reva vinná), kůry Quercus robur (dub letní), listu Camelia sinensis (čajovník čínský) a vitaminu E.

  • Chrání a zachovává normální kožní mikroflóru a její biologickou rozmanitost a selektivně omezuje pouze výskyt bakterií P. acnes.
  • Vytváří ochranný film proti poškození způsobeným látkami znečišťujícími ovzduší (těžké kovy, plyn, pesticidy) a modrým světlem (PC, tablet, smartphone).
  • Vykazuje silnou antioxidační aktivitu proti volným radikálům.
  • Zlepšení trofismu (napětí a přirozená absorbce látek buňkami) pokožky díky přítomnosti esenciálních mastných kyselin Omega 3 a Omega 6

POTVRZENÍ ÚČINNOSTI, VYTVOŘENO ŽENAMI PRO ŽENY

BioAke se rodí z inspirace, výzkumu a zkušeností v oblasti zdraví žen v laboratořích Ekuberg Pharma. Vědecký výzkum odpovídá zkušenostem ryze ženského týmu, který z vlastních zkušeností přispěl k rozvoji projektu.

Z tohoto důvodu jsou všechny produkty BIOAKE:

  • Dermatologicky testováno a formulováno tak, aby se minimalizovalo riziko alergií.
  • Testovány na obsah niklu, chromu, kobaltu, rtuti a palladia (obsah méně než 1 ppm)
  • Bez přísad živočišného původu
  • bez obsahu SLES, SLS, parabenu, thiazolinonu, silikonu a ropných látek
  • Doporučeno také pro citlivou pokožku

Krém BioAke 5v1 byl navíc klinicky testován na 20 ženách ve věku 18–54 let s mastnou a smíšenou pokožkou. Již za 1 týden prokázal viditelné výsledky.

BioAke: pleť a nejen pleť!

Problém smíšené a mastné pokožky může ovlivnit všechny ženy, v adolescenci i v dospělém věku, v určitých obdobích života, kvůli mnoha faktorům, jako je hormonální nevyváženost, genetika nebo stres.

V současné době, kdy náš organismus prochází mnohonásobným a neustálým stresem (jako je znečištění, vystavení modrému světlu počítače a smartphonu, špatná strava nebo frenetický životní styl), který mění jeho rovnováhu a je naše pokožka příliš zatěžována.

Je nezbytné najít a udržet homeostázu (vnitřní vyváženost) těla každodenními jednoduchými kroky, abychom pomohli obnovit fyziologickou funkci buněk a tím i pokožky.

S BioAke se staráte o svou pokožku a prostřednictvím její pohody naleznete i fyziologickou rovnováhu.

Napsat komentář

Add to cart