V provozu je nový eshop Jez konopí - nutné si obnovit registrace a slevy!!!

LIZARD COFFEE BELLA ITALIA 500g

Neohodnoceno
Značka: Lizardcoffee

Směs 8 pečlivě vybraných druhů Arabik ze Střední a Jižní Ameriky, Afrického rohu a Indie. Vůně a rostlinné aroma jasmínu a růžových lístků. Sytá chuť má silný sladký nádech. Velmi příjemná a sotva citelná kyselost. Delikátní, přetrvávající chuť. 

Dostupnost Skladem
Kód: LI109
399 Kč 79,80 Kč / 100 g
LIZARD COFFEE BELLA ITALIA 500g
Neohodnoceno
Značka: Lizardcoffee
LIZARD COFFEE BELLA ITALIA 500g
Novinka
BIO zemědělství
BIO produkty
z udržitelné produkce
Bez poškození
Pečlivě zabalíme
doručíme nepoškozené
Dárek zdarma
Dárek zdarma
k objednávce nad 999,-
Popis
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé odeslání
Expedujeme do 24 hodin
na adresu i výdejní místa
Veganské výrobky
Veganské výrobky
rostlinné proteiny
LIZARD COFFEE BELLA ITALIA 500g

Proč si vybrat tuto kávu?

  • Praženo s láskou a tradiční metodou přímo v Itálii
  • Směs 8 vybraných druhů kávy Arabica
  • Sytá chuť se sladkým nádechem
  • Aroma jasmínu a růžových lístků

Bella Italia - země kávě zaslíbená

Pod italskou kávou si její milovníci představí nahořklý šálek espressa, vypitý v italském baru na dva hlty. Do italské kávové kultury přitom patří i všechny ostatní kávové nápoje na bázi espressa a doma také káva z moka konvičky.

Charakteristický italský styl pražení preferuje spíše delší čas pražení, při kterém káva ztrácí své ovocné tóny a aciditu a stává se spíše hořkou, zemitější.

Italové jsou národem milovníků kávy. Nejoblíbenější kávou v zemi je espresso, které si dává více než 90 % Italů. 97 % z nich pije několik káv během dne: průměrně jde o 4 šálky denně. Dalšími oblíbenými kávami jsou ristretto, lungo, macchiato, moka nebo snídaňové cappuccino a caffelatte. Poslední dvě jmenované kávy s mlékem (a další jim podobné) se většinou pijí do 10. hodiny ranní.

LIZARD COFFEE BELLA ITALIA 500g

Proč si vybrat kávu od Lizard Coffee?

Protože kávu milujeme a baví nás. Pečlivě hledáme to nejlepší a vyybrat si kávu od Lizard Coffee znamená dát přednost čerstvosti a kvalitě. 

Tato česká značka se specializuje na pražení kávy v malých množstvích, což zaručuje, že káva, kterou dostanete, je vždy co nejčerstvější. 

Nabízí široký výběr jednodruhových káv z celého světa, včetně exkluzivních směsí, jako je káva pražená na bukovém dřevě ve starých italských pražírnách. 

Každý šálek této kávy přináší nejen bohatou a plnou chuť, ale i jistotu, že podporujete lokální podnikání a tradiční způsoby pražení kávy. Lizard Coffee je tedy ideální volbou pro milovníky kávy, kteří chtějí svůj každodenní rituál proměnit v nezapomenutelný zážitek

Kvalitní balení je základ skvělé chuti?

Aby káva chutnala dobře, musíte ji po upražení správně skladovat – nejlépe v neprodyšném obalu na kávu, který ji ochrání před světlem i kyslíkem.

Sáčky na kávu jsou vícevrstvé, mají proto vynikající bariérové vlastnosti – kávové aroma neunikne ven. Vzduch a UV záření zase nemůže dovnitř. Káva je tak dokonale chráněna a vydrží déle čerstvá.

    Ploché hranolové dno = sáčky jsou stabilní, stojí samy o sobě

    Zip-lock uzavírání = sáčky můžete opakovaně uzavírat a otevírat

    Bezpečné pro uchovávání potravin = všechny mají atest pro přímý styk s potravinami

Proč mají sáčky ventil?

Ventil odvádí přebytečné plyny. Čerstvě pražená káva jich po upražení vypustí až 6 litrů na 1 kg. Aby sáček neprasknul, je vybavený jednocestným ventilem, který sice odvede plyny ven, ale dovnitř nic nepustí.

Jak dlouho vydrží káva?

Káva Lizard si k vám najde cestu co nejdříve po upražení a zabalení. Často se ptáte jestli je káva ihned po upražení ta nejlepší? Odpověď je taková, že každý druh kávy má své specifické vlastnosti, které se vzájemně liší. Obecně pro většinu káv a všechny naše kávy platí to, že zrno pečlivým pražením získá aromatické a chuťové vlastnosti. Pro jejich udržení je klíčové, aby bylo vhodně zabaleno a uskladněno - to je naprostý základ. V následujícím období totiž v pražené kávě probíhají fermentační procesy, které stabilizují budoucí chuť a vůní a v průběhu času ji mírně mění. Toto trvá zhruba 30 dní. Takže shrnuto - běhm 30 dní po upražení se ustálí aroma a typická chuť kávy, aby to proběhlo správně, musí být správně zabalena a uskladněna. Poté jsou její vlastnosti stabilní a udrží si svou kvalitu po mnoho měsíců.

Vůně a rostlinné aroma jasmínu a růžových lístků. Sytá chuť má silný sladký nádech. Velmi příjemná a sotva citelná kyselost. Delikátní, přetrvávající chuť. Vhodná pro pití kdykoliv během dne. Perfektní odpolední káva. Pro ženy velmi působivá.

Praženo s láskou přímo v Itálii

Pro zachování čerstvosti při spotřebě dodáváme v 500 g sáčcích.
Naše sáčky mají zip na opětovné uzavření, CO2 jednosměrný ventil, jsou třívrstvé a určené speciálně pro kávu.


• směs 8 druhů kávy 100% Arabica

• 500 g

LIZARD COFFEE BELLA ITALIA 500g

Mojmír Š.

Věrný zákazník
Musím říct, že Bella Italia od Lizard Coffee je topka! Vždycky se těším, až si otevřu nový balíček. Doporučuju všem, co mají rádi pořádnou kávu!
LIZARD COFFEE BELLA ITALIA 500g

Patrik

Věrný zákazník
No tak tohle je bomba! Teleport do srdeční Itálie. Musíte vyzkoušet!

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva a čaj
Hmotnost: 0.5 kg
Složení:: směs 8 druhů kávy, 100% Arabica
Výrobce:: LIZARD REFRESHMENT Co., s.r.o. Ratibořická 12/1166 Praha 9, 19300

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: