V provozu je nový eshop Jez konopí - nutné si obnovit registrace a slevy!!!

O nás

Vítejte ve světě značky Jez konopí a firmy HEMPINESS, kde se spojuje konopí a štěstí. Jsme příběhem odvahy, vášně a vize. Vše začalo jedním semínkem, z něhož vyrostl náš sen o firmě, která by přinesla lidem nejen kvalitní produkty z konopí, ale také špetku štěstí do jejich životů. Jez konopí je nejen naším heslem, ale i filozofií, kterou žijeme každý den.

Naše cesta  nebyla jednoduchá. Byla plná výzev, učení a neustálého zdokonalování. Ale právě tyto zkoušky nás utvrdily v přesvědčení, že konopí má obrovský potenciál změnit k lepšímu životy lidí po celém světě. A tak jsme se dali do práce.

Naši zákazníci hledají kvalitní, zdravé a etické produkty pro sebe i svou rodinu. Nebojí zkoušet nové věci a hledají cesty, jak žít plnější a zdravější život. A my jsme zde, abychom jim na této cestě pomohli.

Snímek1

 

Co nás odlišuje od konkurence? Naše produkty jsou výsledkem pečlivé práce, lásky a respektu k přírodě. Jsou BIO certifikované, veganské, bezlepkové a co je nejdůležitější, stojí za nimi lidé s příběhem a srdcem na pravém místě. Naše týmová sestava zahrnuje široké spektrum talentů a zkušeností - od investora a jednatele Františka Švejdy a jeho manžlky Jan Švejdové, přes finančního manažera Mojmíra Švejdu, až po kreativní sílu Adély Hruškové a marketingového talentu Jakuba Kříže. Tento unikátní mix dovedností a osobností nám umožňuje přinášet na trh inovativní produkty, které skutečně dělají rozdíl.

Snímek2

 

O konopném semínku jsme napsali i netradiční kuchařku, kterou nám pomohla přivést na svět food blogerka, redaktorka a skvělá kamarádka Katka Bednářová. Zkoukněte video z backstage:

Věříme, že právě naše odhodlání, vášeň a pečlivost jsou důvodem, proč by si nás zákazníci měli vybrat. Nabízíme nejen produkty, ale i příběh, s kterým se mohou ztotožnit. Příběh o hledání štěstí, o lásce k přírodě a o síle konopí měnit životy k lepšímu.

Připojte se k nám na této cestě plné objevů, zdraví a štěstí. Jde o mnohem víc než jen o konopné semínko. Jde o životní styl, který přináší radost, zdraví a spokojenost.