V provozu je nový eshop Jez konopí - nutné si obnovit registrace a slevy!!!

Partnerský program

AHOJ INFLUENCEŘI!

Staň se ambasadorem Jez konopí

Staňte se ambasadorem značky Jez konopí a spolu s námi pomozte lidem být  zdravější a šťastnější

Naše produkty jsou výsledkem pečlivé práce, lásky a respektu k přírodě. Jsou BIO certifikované, veganské, bezlepkové a co je nejdůležitější, stojí za nimi lidé s příběhem a srdcem na pravém místě. Naše týmová sestava zahrnuje široké spektrum talentů a zkušeností - od investora a jednatele Františka Švejdy a jeho manželky Jany, přes finančního manažera Mojmíra Švejdu, až po kreativní sílu Adély Hruškové a marketingového talentu Jakuba Kříže. Tento unikátní mix dovedností a osobností nám umožňuje přinášet na trh inovativní produkty, které skutečně dělají rozdíl
Staň se ambasadorem Jez konopí

Proč jíst konopné semínko a proč jsou naše potraviny super?

Staň se ambasadorem Jez konopí
Veganská alternativa stravy
Staň se ambasadorem Jez konopí
Bez lepku vhodné pro dietní omezení lepku
Staň se ambasadorem Jez konopí
Udržitelná produkce pěstování je šetrné k půdě
Staň se ambasadorem Jez konopí
Bez laktózy veganská alternativa mléčných výrobků
Staň se ambasadorem Jez konopí
CO2 neutrální snižuje uhlíkovou stopu
Staň se ambasadorem Jez konopí
Vysoký obsah vlákniny pro zdravé trávení
Staň se ambasadorem Jez konopí
Zdroj Omega 3 pro Vaši imunitu
Staň se ambasadorem Jez konopí
Zdroj proteinu z rostlinných zdrojů
Staň se ambasadorem Jez konopí
BIO kvalita bez pesticidů a chemie
Staň se ambasadorem Jez konopí
Bezpečné a otestované vše zcela legální a bez obsahué THC
 

Staň se členem našeho týmu a získej 20% provize z každého prodeje!

Registrace

Buď  vás oslovíme sami nebo se připojte k našemu partnerskému programu vyplněním jednoduchého formuláře na našich webových stránkách. Po schválení získáte unikátní odkaz nebo slevový kód, který můžete sdílet se svými sledujícími. Formulář pro registraci nového partnera najdete v menu na titulní straně nebo prostě klikněte sem.

Sdílení

Sdílejte svůj unikátní odkaz nebo kód na svých sociálních sítích, blogu, YouTube kanálu nebo jiných platformách, kde máte své publikum. S informacemi nebo tvorbou banneru Vám rádi pomůžeme. Slevový kód přinese Vašim sledujícím výhodnější nákup se základní slevou 5% a jeho použití bude pro nás identifikátorem k tomu, abychom Vám připsali provizi.

Sledování doporučení

Každá objednávka uskutečněná přes váš odkaz nebo kód bude automaticky zaznamenána v našem systému. Stav můžete průběžně sledovat na přehledném dashboardu v systému našeho eshopu. Používáme systém Shoptet, který obsahuje velmi přehledný doplněk pro partnerský program. Vše je tedy 100% funkční a odzkoušené.

Odměna

Za každou objednávku, která bude uskutečněna prostřednictvím vašeho odkazu, získáte 20% z hodnoty objednávky jako provizi. Provize se vám bude ukládat na našem účtu a dle dohodnutých pravidel ji budeme pravidelně vyplácet. Výplatu si můžete zvolit buď v penězích nebo ve formě produktů zdarma.

Jak konkrétně může spolupráce probíhat?

Takto to dělá naše influencerka Simča

Pro ispiraci dáváme hezké video od naší influencerky Simči. Spolupracujeme spolu už rok a kromě toho, že spolu pravidelně cvičíme v jejím Move Club Café, tak společně testujeme všechny výrobky na vlastní kůži. A Simča nás doporučuje ostošest :-)...

Nebo takto...

Kampaň s RESTARTUJEM

Vážíme si i možnosti dělat se špičkovými influencery jako je například tým Restartujem. Jejich přístup je skvělý a kampaň na borůvkový Fit shake od HEMP UP! měla velký úspěch!

... a tady několik dalších inspirací ...

Kuchařka Jezte konopí

Napsali jsme super knížku se 45 moderními recepty, jak zapojit konopné potraviny do svého jídelníčku. A samozřejmě něco navíc - knížka Jezte konopí obsahuje i 7 zajímavých čtivých kapitol o tom, kde se konopné potraviny vzaly a proč a jak najít ten správný životní styl.

Pomozte nám ji odpromovat!

Používej naše produkty a sdílej svou zkušenost

Nemusíš mít tisíce sledujících, abys s námi mohl spolupracovat a mít výhodnější podmínky pro sebe i přátele. Rádi dohodneme i individuální program pomocí slevového kódu, který se vyplatí i menším skupinkám.

... a nebráníme se i novým nápadům. Buďte kreativní!

Staň se ambasadorem Jez konopí

Výhody spolupráce s Jez konopí

  • Atraktivní provize: Každé doporučení vám přinese 20% z hodnoty objednávky.
  • Sleva: na vlastní nákupy zajímavá sleva
  • Školení: Poskytneme vám všechny potřebné informace pro kvalitní obsah.
  • Kvalitní produkty: Jez konopí nabízí širokou škálu konopných potravin, které jsou přírodní, organické a bohaté na živiny. Vaši sledující si je zamilují!
  • Transparence: Přístup k přehlednému dashboardu, kde můžete sledovat svoje doporučení a výdělky v reálném čase.
  • Flexibilita: Sami si určujete, jak a kde budete propagovat naše produkty.
Staň se ambasadorem Jez konopí

Už na vás čekáme a rádi Vám řekneme více

Připojte se k Jez konopí ještě dnes! Vaše doporučení nás posouvají dál a my věříme, že společně můžeme šířit zdravý životní styl založený na kvalitních konopných potravinách.